قابلمه روحی در طیف گسترده ای از اندازه ها، رنگ ها، شکل ها و موارد دیگر در بازار عرضه می شوند. ظروف پخت و پز روحی معمولاً حدود 3 تا 5 سال دوام می آورند. البته بستگی به نحوه نگهداری، کیفیت و نحوه نظافت آنها بستگی دارد.

قابلمه روحی و ظروف آلومینیومی برای استفاده در هر آشپزخانه مناسب است. اکثر افرادی که  از ظروف سنتی استفاده میکنند حتما قابلمه روحی جزء لوازم پخت پز آنها است.

ظروف استیل یا خرید ظروف روحی اصل، کدام بهتر است؟

استیل ضد زنگ یکی از بادوام ترین لوازم آشپزخانه موجود در بازار است. تفاوت اصلی این است که قابلمه روحی دارای سطح گرمایی یکنواخت است. از آنجایی که این ظروف روحی در برابر گرما بسیار خوب عمل می کند، در واقع برای غذاهای لطیف عالی هساتد.

کدام ظروف برای پخت و پز بهتر است؟

  • چدن
  • قابلمه های روحی
  • استیل ضد زنگ
  • ظروف آلومینیوم
  • ظروف سرامیک
  • ظروف گرانیتی
  • ظروف مس

قیمت قابلمه روحی

قابلمه های روحی یکی از ابزارهای با ارزش در آشپزخانه است. مطمظروف روحی برای پخت و پز یا نگهداری باقی مانده غذا استفاده میکنند. قیمت قابلمه روحی نسبت به ظروف پخت و پز دیگر ارزان تر است و به همین دلیل از محبوبیت بیشتری برخوردار میباشند. قیمت قابلمه روحی نسبت به ابعاد و وزن محصول متفاوت است. همچنین قابلمه های روحی بدلیل وزن سبکی دارند برای کمپینگ و مسافرت ایده آل به نظر میرسند. بجای اینکه در بازار سرگردان بنبال پیدا کردن قابلمه روحی مدنظرتان باشید ما ادر اینجا مجموعه ای از انواع قابلمه روحی را جمع آوری کرده ایم شما میتوانید قیمت قابلمه روحی را در این صفحه با هم مقایسه کنید و براحتی مناسب ترین قابلمه را خریداری کنید.

سرویس قابلمه روحی

این روزها سایز های مختلف قابلمه روحی در آشپزخانه کاربرد دارد. امروزه تولید کنندگان ظروف روحی انواع سرویس قابلمه روحی را در بازار عرضه میکنند این سرویس ها شامل کاربردی ترین ابعاد قابلمه روحی هستند که با توجه به نظر سنجی و تحقیقات در بازار بیشترین مصرف را دارند.  بنابراین شما هم میتوانید سرویس قابلمه روحی را به مجموعه ظروف آشپزخانه خود اضافه کنید.

چرا رستوران ها با قابلمه روحی و آلومینیومی آشپزی می کنند؟

روحی و آلومینیوم به سرعت گرم و سرد می شود. رستوران ها در میان آشپزی‌های کوتاه مدت که نیاز به کار فوق العاده سریع دارند. قابلمه روحی کاربرد بیشتری دارد. قابلمه روحی وزن سبکی دارد، که وقتی در تمام روز یا شب در حال جابجایی قابلمه و ماهیتابه هستید عالی است.

در اینجا شما میتوانید برای خرید قابلمه روحی انواع آنها را مشاهده و با هم مقایسه کنید. ما نمونه های متنوعی از قابلمه روحی را جمع آوری کردیم تا براحتی در دسترس همه  قرار بگیرد.

آیا قابلمه های روحی و آلومینیومی ایمن هستند؟

امروزه در جامعه پزشکی اتفاق نظر وجود دارد که استفاده از ظروف روحی و آلومینیومی هیچ تهدیدی برای سلامتی ایجاد نمی کند . به طور خلاصه: در حالی که آلومینیوم تصفیه نشده ناامن نیست، نباید از آن برای غذاهای اسیدی استفاده کرد، زیرا ممکن است غذا و ظروف پخت و پز را خراب کند.

آیا آلومینیوم برای پخت و پز مضر است؟

آلومینیوم به سرعت گرما را هدایت می کند و کاملاً محکم است و به همین دلیل به طور گسترده توسط مردم استفاده می شود. با این حال، هنگامی که آلومینیوم گرم می شود، می تواند با غذاهای اسیدی مانند گوجه فرنگی و سرکه واکنش نشان دهد.

آیا قابلمه روحی ابزار مناسبی برای پخت و پز است؟

از آنجایی که ظروف روحی سبک وزن هستند ، انتخابی خوبی برای وسایلی نظیر تابه‌های سرخ کردنی، قابلمه‌های آشپزخانه و دیگ‌ و قابلمه های بزرگ است.