یکی از وسایلی که معمولا هنگام خرید انواع قابلمه به آن نیاز داریم پایه قابلمه است. جا قابلمه ای یک وسیله کاربردی در آشپزخانه است که برای نگهداری انواع وسایل از جمله قابلمه، تابه، بشقاب، ظروف پخت و پز و غیره ایده آل هستند و براحتی میتوان لوازم آشپزخانه را تفکیک کرد تا در زمان نیاز بسادگی از آنها استفاده کنیم

اکثر افراد معمولا ظروف پخت و پز را داخل کمد کابینت و روی هم قرار میدهند.این کار دسترسی به این وسایل را زمانی که به سرعت به آنها نیاز داریم سخت میکند و باید تعدادی از آن ها را جابجا کنیم تا بتوانیم به قابلمه مورد نظر دست پیدا کنیم.

انواع مدل جا قابلمه ای و پایه نگهدارنده قابلمه شامل چیست؟

  • پایه قابلمه چوبی
  • پایه قابلمه فلزی
  • پایه قابلمه استیل
  • پایه قابلمه ام دی اف
  • جا قابلمه ای دیواری
  • جا قابلمه ای سه گوش
  • استند نگهداری قابلمه آویز
  • پایه در قابلمه

امروزه پایه جا قابلمه ای با طرح های زیبا و متنوع تولید می شوند و به همین دلیل می توانند به عنوان یک عنصر تزئینی در گوشه آشپزخانه خودنمایی کنند و در ترکیب با سایر ظروف آشپزخانه بسیار زیبا به نظر برسند. با توجه به کوچک بودن خانه های آپارتمانی و نظم بخشیدن به تابه و قابلمه ها، خرید پایه قابلمه زیبا از ضروریات آشپزخانه می باشد.

قیمت پایه قابلمه استیل
در فروشگاه لوازم آشپزخانه انواع مدل های اولیه ظروف استیل وجود دارد. پایه جا قابلمه ای استیل علاوه بر دوام و استحکام از زیبایی خاصی برخوردار است. پایه قابلمه استیل یکی از آن دسته از پایه های قابلمه است که به راحتی می توان آن را با اکثر تزیینات ست کرد. این پایه های قابلمه در اندازه ها و طرح های مختلف تولید می شوند. استند های قابلمه معمولاً از چندین طبقه تشکیل شده است و مساحت طبقات مختلف به تدریج از پایین به بالا کاهش می یابد. این سبک طراحی باعث می شود که استند نگهدارنده قابلمه در انتها حالت مخروطی داشته باشد.
پایه قابلمه جدید
یکی از دغدغه های عروس خانم ها در زمانی که قصد خرید سرویس جهیزیه را دارند ،خرید سایز های مختلف قابلمه است. پایه سرویس قابلمه یکی از لوازم آشپزخانه است و نقش مهمی در نظم بخشیدن و چیدمان آشپزخانه دارد و به همین دلیل خرید پایه قابلمه جدید و به روز برای جوانان بسیار مهم است. پایه قابلمه ها به گونه ای طراحی شده است که تعادل و پایداری بالایی داشته باشد و در صورت ضربه زدن به راحتی ضربه ها را تحمل کند.
جا قابلمه ای
جا قابلمه ای مورد نیاز خود را می توانید براحتی از فروشگاه آنلاین کیان کالا خریداری کنید و در اسرع وقت در سراسر کشور تحویل بگیرید. پایه نگهدارنده قابلمه یا به عبارتی جاقابلمه ای را می توان در اندازه های متوسط ​​و معمولی استفاده کرد.

قفسه‌های جا قابلمه ای در آشپزخانه به شما این امکان را می‌دهند که از فضاهای هدر رفته استفاده کنید که در غیر این صورت بلا استفاده می‌مانند.

ما در اینجا انواع پایه قابلمه های باکیفیت را قرار دادید. از خریدتان لذت ببرید.