%14
229,000 تومان
%11
369,000 تومان

یکی از وسایلی که معمولا هنگام خرید انواع قابلمه به آن نیاز داریم پایه قابلمه است. جا قابلمه ای یک وسیله کاربردی در آشپزخانه است که برای نگهداری انواع وسایل از جمله قابلمه، تابه، بشقاب، ظروف پخت و پز و غیره ایده آل هستند و براحتی میتوان لوازم آشپزخانه را تفکیک کرد تا در زمان نیاز بسادگی از آنها استفاده کنیم.

اکثر افراد معمولا ظروف پخت و پز را داخل کمد کابینت و روی هم قرار میدهند.این کار دسترسی به این وسایل را زمانی که به سرعت به آنها نیاز داریم سخت میکند و باید تعدادی از آن ها را جابجا کنیم تا بتوانیم به قابلمه مورد نظر دست پیدا کنیم.

انواع مدل جا قابلمه ای و پایه نگهدارنده قابلمه شامل چیست؟

  • پایه قابلمه چوبی
  • پایه قابلمه فلزی
  • پایه قابلمه استیل
  • پایه قابلمه ام دی اف
  • جا قابلمه ای دیواری
  • جا قابلمه ای سه گوش
  • استند نگهداری قابلمه آویز
  • پایه در قابلمه

جا قابلمه ای جدید

امروزه پایه جا قابلمه ای با طرح های زیبا و متنوع تولید می شوند و به همین دلیل می توانند به عنوان یک عنصر تزئینی در گوشه آشپزخانه خودنمایی کنند و در ترکیب با سایر ظروف آشپزخانه بسیار زیبا به نظر برسند.

با توجه به کوچک بودن خانه های آپارتمانی و نظم بخشیدن به تابه و قابلمه ها، خرید پایه قابلمه زیبا از ضروریات آشپزخانه می باشد.

قیمت پایه قابلمه استیل

در فروشگاه لوازم آشپزخانه انواع مدل های اولیه ظروف استیل وجود دارد. پایه جا قابلمه ای استیل علاوه بر دوام و استحکام از زیبایی خاصی برخوردار است. پایه قابلمه استیل یکی از آن دسته از پایه های قابلمه است که به راحتی می توان آن را با اکثر تزیینات ست کرد. این پایه های قابلمه در اندازه ها و طرح های مختلف تولید می شوند.

استند های قابلمه معمولاً از چندین طبقه تشکیل شده است و مساحت طبقات مختلف به تدریج از پایین به بالا کاهش می یابد. این سبک طراحی باعث می شود که استند نگهدارنده قابلمه در انتها حالت مخروطی داشته باشد.

پایه قابلمه جدید

یکی از دغدغه های عروس خانم ها در زمانی که قصد خرید سرویس جهیزیه را دارند ،خرید سایز های مختلف قابلمه است. پایه سرویس قابلمه یکی از لوازم آشپزخانه است و نقش مهمی در نظم بخشیدن و چیدمان آشپزخانه دارد و به همین دلیل خرید پایه قابلمه جدید و به روز برای جوانان بسیار مهم است.

پایه قابلمه ها به گونه ای طراحی شده است که تعادل و پایداری بالایی داشته باشد و در صورت ضربه زدن به راحتی ضربه ها را تحمل کند.

قفسه‌های جا قابلمه ای

نگه داشتن تمام تابه ها و قابلمه هایی که هر روز از آنها استفاده می کنید در اطراف اجاق گاز و کابینت می تواند باعث به هم ریختگی آشپزخانه و محل کار شود.

اگر به دنبال سازمان دادن به قابلمه و تابه ها در آشپزخانه هستید، قفسه های جا قابلمه ای گزینه های بسیار ایده آلی برای نظم دادن به محیط آشپزخانه است. با این حال، انتخاب بهترین قفسه جا قابلمه ای به دلیل تنوع موجود در بازار، کار ساده ای نیست.

ما در کیان کالا مجموعه ای از جدیدترین قفسه های جا قابلمه ای با ابعاد و طرح های مختلف را در اینجا جمع آوری کرده ایم. شما میتوانید با بررسی نمونه های موجود، مطابق با نیاز خود بهترین قفسه جا قابلمه ای را با قیمت مقرون به صرفه از ما خریداری کنید.

بهترین پایه قابلمه برای آشپزخانه چی هست؟

بهترین پایه قابلمه برای آشپزخانه باید به شما امکان دسترسی آسان و سریع به ابزارها، قابلمه ها و تابه های پر استفاده در زمان نیاز را بدهد تا وقتی هر یک از ظروف و قابلمه ها را لازم داشتید مجبور نباشید همه وسایل را از داخل کابینت خارج کنید. بهترین پایه قابلمه برای آشپزخانه آنهایی هستند که دسترسی سریع و آسان برای شما ایجاد کنند تا بتوانید با سرعت و با کمترین به هم ریختگی به ظرف مورد نیاز دسترسی پیدا کنید.

جا قابلمه ای چیست؟

جا قابلمه ای مورد نیاز خود را می توانید براحتی از فروشگاه آنلاین کیان کالا خریداری کنید و در اسرع وقت در سراسر کشور تحویل بگیرید. پایه نگهدارنده قابلمه یا به عبارتی جاقابلمه ای را می توان در اندازه های متوسط و معمولی استفاده کرد.