%19
%16

زمین شوی ها از انواع مختلفی از مواد ساخته می شوند. تی زمین شوی کنفی احتمالاً همان چیزی است که با شنیدن کلمه «زمین شوی» تصور می‌کنید. شست‌وشو و تمیز نگه داشتن زمین شوی های نخی سخت‌ است و لوازم نظافت سنتی گزینه ایده‌آلی برای کاربران خانگی نیست. زمین شوی های رشته ای می توانند از ابریشم مصنوعی یا ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی ساخته شوند. آنها بهترین انتخاب برای تمیز کردن مناطق بسیار بزرگ هستند، به همین دلیل است که اغلب کارکنان سرایداری را مشاهده می کنید که از آنها استفاده می کنند.

خرید تی زمین شوی

برای خانه، زمین شوی اسفنجی یا اسپری دار با پدهای الیاف میکرفایبر (یا قابل شستشو) گزینه های بهتری هستند. زمین شوی‌های میکروفیبر و اسفنجی نسبت به تی زمین شوی نخی سنتی، حجم کمتری دارند، بنابراین مانور دادن با آنها آسان‌تر است. این باعث می‌شود که افرادی که قدرت بدنی کمتری دارند، مانند افراد مسن یا کسانی که مشکلات و بیماری‌های کمر دارند، مناسب باشند. از آنجایی که کار با آنها راحت تر است، در شستشو موثرتر هستند. سطوح بزرگ نیز به راحتی تمیز می‌شوند. تمیز کردن زمین شوی با پدهای یکبار مصرف یا قابل استفاده مجدد آسان است، زیرا قسمتی از ابزار که خیس می شود دور ریخته می شود یا به سرعت شسته می شود.

همچنین زمین شوی های میکرفایبر برای پاک کردن گرد و غبار و روغن بسیار بهتر هستند. زمین شویهای نانو برای گرد و غبار و تمیز کردن کف‌های چوبی مفید هستند، بنابراین می توان این لوازم بهداشتی و نظافت را راحت تر تمیز کرد.

تی زمین شوی چرخشی

دستمال رشته ای و اسفنج میکروفایبر جزء مهم ترین قسمت های یک تی برای نظافت و پاک کنندگی بهتر است. تی زمین شوی چرخشی بدلیل دارا بودن سری اسفنجی باعث می شود کثیفی و مو به داخل پد اسفنجی آن جذب نشود و زمین شوی چرخشی مایعات و کثیفی را به سرعت به خود جذب کند و به آسانی سطوح را تمیز کنید.

اگر به دنبال تی زمین شوی هستید تا نظافت را بدون دردسر انجام دهید، تی زمین شوی چرخشی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. اندازه جمع و جور تی های زمین شوی چرخشی، نگهداری و جابجایی آنها را در حین تمیز کردن بسیار آسان میکند.

نکاتی در مورد استفاده از تی زمین شوی

 • به نظر می رسد که تمیز کردن یک کار سخت و تکراری باشد، اما بسیاری از افراد هنگام استفاده از زمین شوی برای تمیز کردن براحتی این کار را انجام میدهند..
 • قبل از استفاده از زمین شوی بوسیله جارو دستی یا جاروبرقی حتما سوح را تمیز کنید. زیرا مقدار زیادی خاک و زباله در اطراف پیدا خواهید کرد.
 • اثاثیه را از مسیر خارج کنید تا تمیز کردن راحت‌تر شود و اطمینان حاصل شود که هر متر از اتاق را تمیز می‌کنید.
 • بدلیل اینکه زمان استفاده از زمین شوی ممکن است سطوح مرطوب شوند حتما مراقب باشید بچه ها روی سطح سطوح لیز سر نخورند.
 • برای نظافت بهتر پیشنهاد میشود از آب گرم استفاده کنید.
 • مطمئن شوید که از محلول تمیزکننده ای استفاده کنید که برای نوع کف شما ایمن باشد.
 • از لبه اتاق شروع کنید تا در حین پاک کردن به دام نیفتید
 • وسوسه نشوید که از زمین شوی خیلی خیس استفاده کنید. آب زیاد مساوی با تمیز کردن بهتر نیست. چه باور کنید چه نه، زمان نظافت با تی آب زیاد می تواند همه چیز را کثیف تر کند.
 • اگر از سطل استفاده می کنید، زمانی که آب شروع به کثیف شدن کرد، آن را عوض کنید. از آب کثیف مجدد استفاده نکنید. میکروب ها را در اطراف پخش می کند.
 • اگر می توانید از یک سطل مستطیلی استفاده کنید. این به شما فضای بیشتری برای غوطه ور کردن زمین شوی می دهد.
 • اجازه دهید هوا در خانه شما به گردش درآید، بنابراین پس از اتمام کار شما با زمین شوی، کف‌های شما به سرعت خشک می‌شوند.

قیمت تی زمین شوی چند است؟

تی زمین شوی باکیفیتت دقیقاً ابزاری است که میتواند سرعت و کیفت نظافت ما را بطور چشم گیری افزایش دهد. در ظاهر، تمیز کردن، کار ساده به نظر می رسد – تنها چیزی که نیاز دارید یک سطل آب و یک اسفنج یا پارچه برای تمیز کردن کف است. چیزی که کار نظافت خسته کننده می کند، کار فیزیکی و انرژی است که صرف آن می شود. بنابراین هنگام انتخاب خرید زمین شوی مناسب به موارد اساسی مانند شکل تی، اندازه، کیفیت، نوع سطحی که باید نظافت شود توجه کنید بلکه به قیمت تی زمین شوی توجه نکنید تا بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید

بهترین مدل تی زمین شوی چیست؟

در زمان های اخیر با پیشرفت تکنولوژی تنوع و مدل های تی زمین شوی رشد زیادی پیدا کرده است. برای بهترین مدل تی زمین شوی بهتر است عواملی مانند، استفاده راحت از تی، قابلیت تمیز کردن عالی، جذب بالا، جابجایی آسان، قابلیت تنظیم دسته و کیفیت و دوام تی زمین شوی را در نظر بگیرید. ما در اینجا فهرستی از بهترین مدل تی زمین شوی را تهیه می‌کنیم، عوامل خاصی را در نظر می‌گیریم که استفاده راحت و تمیز کردن عالی را برای نظافت آسان تضمین می‌کند.

ما تعداد زیادی از تی های زمین شوی معروف، از جمله مدل‌های رشته ای، چرخشی، اسپری دار و سطلی را اینجا در اختیار شما  قرار دادیم تا نسبت به عملکرد آنها بهترین مدل تی زمین شوی را برای یک نظافت آسان انتخاب کنید.