%19
قیمت اصلی 69,000 تومان بود.قیمت فعلی 56,000 تومان است.
%14
قیمت اصلی 69,000 تومان بود.قیمت فعلی 59,000 تومان است.
%10
قیمت اصلی 99,000 تومان بود.قیمت فعلی 89,000 تومان است.
%18
قیمت اصلی 79,000 تومان بود.قیمت فعلی 65,000 تومان است.
%10
قیمت اصلی 99,000 تومان بود.قیمت فعلی 89,000 تومان است.
%17
قیمت اصلی 179,000 تومان بود.قیمت فعلی 149,000 تومان است.
%13
قیمت اصلی 109,000 تومان بود.قیمت فعلی 95,000 تومان است.
%13
قیمت اصلی 79,000 تومان بود.قیمت فعلی 69,000 تومان است.
%10
قیمت اصلی 289,000 تومان بود.قیمت فعلی 259,000 تومان است.
%6
قیمت اصلی 799,000 تومان بود.قیمت فعلی 749,000 تومان است.
%6
قیمت اصلی 799,000 تومان بود.قیمت فعلی 749,000 تومان است.
%6
قیمت اصلی 4,990,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,690,000 تومان است.
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

فریزر یا انجماد یک واکنش فوق‌العاده است. شما می توانید میوه ها و سبزیجات فصل تابستان را از باغ یا فروشگاه مواد غذایی خرید کنید و در ظروف فریزری نگهداری کنید تا در سردترین فصل سال سرو کنید و یا بلعکس مثلا آلوهای تابستانی برای یک میهمانی در یک روز زمستانی یا از نخود فرنگی بهاری برای تزئین یک ماکارونی در سرد ترین ماه سال.

شما می توانید مخلفات وعده های غذایی را از قبل درست کرده در ظروف فریزری منجمد کنید تا مواد غذایی آماده زمان طبخ غذا داشته باشید. همچنین می توانید براحتی فریزر خود را با ظروف نگهداری مواد غذایی پر از مرکبات و گیاهان خرد شده، کنید.

بعضی وقت‌ها شاید فرصت استفاده از لوازم پخت و پز را نداریم و یا شرایط خرید غذا از بیرون نیست در این مواقع می‌توانیم با برنامه ریزی قبلی از غذاهایی که از قبلادر ظروف نگهداری غذا در یخچال یا فریزر قرار داده ایم استفاده کنیم.

انواع ظروف فریزری

ظرف فریزری نگهداری کره

برای نگهداری کره باید از یک کاسه درب دار استفاده کنید ، زیرا کره درصد زیادی چربی دارد و به اکسیداسیون حساس است و بوی غذا را نیز جذب می کند و ممکن است طعم آن تغییر کند ، بنابراین توصیه می شود. آن را در یک کاسه پلاستیکی ، شیشه ای ، استیل ضد زنگ یا سرامیک قرار دهید.

ظرف فریزری نگهداری گوشت

هرگز از یک ظرف فلزی برای نگهداری گوشت استفاده نکنید زیرا ممکن است اسید موجود در سرکه و آبلیمو باعث ایجاد ترکیبات مضر برای این فلز شود. برخلاف فلز ، شیشه ماده ای خنثی است و می توانید از این ظرف برای نگهداری گوشت استفاده کرد.

ظروف فریزری سبزیجات

برای اینکه سبزیجات سالم بماند و مدت زیادی خراب نشود ، بهتر است از ظروف پلاستیکی کوچک شیشه ای یا ظروف فریزری شیشه ای استفاده کنید ، زیرا  این ظروف محکم هستند و تا حد امکان اجازه ورود هوا را نمی دهند.

ظروف فریزری پلاستیکی

با سرویس ظروف فریزری چند تکه می توانید ظرف مناسبی را برای نگهداری هر اندازه مواد غذایی انتخاب کنید.

یکی از بهترین ظروف نگهداری مواد غذایی ظروف پلاستیکی  باکیفیت است زیرا که بسیار سبک بوده و بوی مواد غذایی را نمیگیرند و درهای آنها با فشار باز و بسته می شود.

مارک های معروف ظروف فریزری و ظروف نگهداری مواد غذایی

  • ظروف فریزری لیمون
  • ظروف فریزری و نگهداری مواد غذایی زیبا سازان
  • ظروف فریزری و نگهداری غذا هوم کت
  • ظروف فریزری بازن
  • ظروف فریزری استیل نوین
  • ظروف فریزری شیشه ای کاوه

ظروف فریزری لیمون

مارک لیمون با سابقه درخشان در تولید لوازم آشپزخانه توانسته است جایگاه خود را در بین مشتریان حفظ کند. ظروف فریزری لیمون از تنوع زیادی در طرح و رنگ برخوردارند و به شکلی خلاقانه شکل گرفته و تولید می شوند تا به زیبایی خانه شما بیفزایند.

ظروف فریزری و نگهداری مواد غذایی زیبا سازان

زیباسازان مارک تقریبا معروفی است که باید حداقل یک بار نام آن را شنیده باشید. زیباسازان ظروف فریزری با دوام تولید می کند . ظروف فریزری زیبا سازان به دلیل شستشوی زیاد تغییر رنگ نمی دهند و مانند روز می درخشند.

ظروف فریزری و نگهداری غذا هوم کت

اگر به دنبال ظروفی هستید که باید داخل کیف خود بگذارید و از اینکه مواد غذایی از آن بیرون نریزد راحت باشید ، ظروف فریزری مارک هوم کت را انتخاب کنید. به لطف قفل هوا ، ظروف نگهداری غذا هوم کت طوری طراحی شده که داخل ظرف مکش ایجاد می کند و باعث می شود درب ظرف محکم بسته شود.

این ظروف برای نگهداری و حمل مواد غذایی در کیف و یا کوله پشتی بسیار مناسب هستند. غیرقابل انکار است که برخی از غذاهای منجمد همان طعم ها یا بافت های قبلی را حفظ نکنند. اما هنگامی که انتخاب کنید چه چیزی را به طرز عاقلانه ای در ظروف فریزری منجمد کنید و آن را با استفاده از ظروف و تکنیک های مناسب برای حفظ کیفیت بسته بندی کنید ، به خود هدیه ای از مواد اولیه و وعده های غذایی با طعم و ماندگاری بالا میدهید.

بهترین مدل ظروف فریزری چیست؟

چگونه از ظروف فریزری مراقبت کنیم؟