%6
3,090,000 تومان
%6
3,150,000 تومان

ظروف پلاستیکی این روزها در سبک های مختلف ، انواع و حتی درکیفیت های زیادی تولید میشوند.که در این میان ظروف پلاستیکی یکبار مصرف و ظروف پلاستیکی آشپزخانه بیشترین کاربرد را در لوازم آشپزخانه دارند و خیلی مورد نیاز هستند و به عبارتی استفاده از آنها ضروری است.

از آنجا که هرکدام ازاین ظروف ویژگی ها و مزایای مختلفی را دارند و نسبت به کیفیت و مواد اولیه ای که تولید و ساخته میشوند با قیمت های مختلفی در بازار عرضه میشوند در هنگام خرید این ظروف فقط به قیمت ظروف پلاستیکی توجه نکنید بلکه به کیفیت و مواد اولیه تولید شده آن نیز توجه داشته باشید.و سعی کنید ظروفی را انتخاب کنید که رگه های پلاستیک در آنها به چشم نیاید و حالت شفاف و صیقلی داشته باشندکه این امر باعث شستشوی راحتر ومطمین تری است.

ویژگیهای انواع ظروف پلاستیکی

  • سبکی آنها نسبت به ظروف فلزی
  • مقاومت بالا در برابر خوردگی
  • مناسب برای نگهداری انواع مواد غذایی ، حبوبات ، سبزی های خشک
  • مقاوم در برابر سرما و گرمای مانند فریزر و مایکروویو مناسب هستند.
  • از این ظروف به سادگی میتوان در کنار لوازم پخت و پز استفاده کرد.

استفاده گسترده از پلاستیک ممکن است به دلیل دوام و مقاومت آن در برابر هر نوع عوامل خارجی باشد و به همین دلیل این ظروف همیشه بهترین گزینه برای بسته بندی و نگهداری انواع مواد غذایی محسوب میشود.و از طرفی شستشوی آنها بسیار ساده و براحتی انجام میشود.

ما در فروشگاه اینترنتی کیان کالا در میان این ظروف بهترین برند ها را با بالاترین کیفیت ها جمع آوری کردیم تا شما بتوانید براحتی عکس ها و قیمت این ظروف را در این صفحه مشاهده و آنها را با هم مقایسه کنید و بسته به نیازتان خرید ظروف پلاستیکی ضروری و ایده آل ترین را انتخاب کنید.