چرخ یخچال برای آسان حرکت دادن یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ها استفاده می شود. شما میتوانید با استفاده از چرخ یخچال اجسام را به آرامی به هر طرفی که مایل هستید، حرکت دهید.

چرخ زیر یخچال چیست؟

چرخ یخچال به تجهیزات سنگین شما قابلیت جابجایی آسانی می دهند و امکان تمیز کردن زیر آنها را فراهم می کنند. این قطعات و لوازم آشپزخانه در مدل‌های مختلف ارائه می‌شوند. ما در اینجا پیدا کردن موردی که متناسب با نیاز شما برای قرار دادن زیر وسایل سنگین باشد را جمع آوری کرده‌ایم.

چگونه چرخ یخچال را در زیر یخچال قرار دهیم؟

  • ابتدا یخچال را خالی کنید
  • لوله‌های آب و سیم کشی را قطع کنید
  • قفسه ها را بردارید
  • یخچال خود را یخ زدایی کنید
  • درها را محکم کنید
  • آن را با خیال راحت روی پایه چرخ یخچال قرار دهید
  • اکنون میتوانید به راحتی یخچال یا اجسام سنگین را حرکت دهید

جابجایی یخچال چقدر سخت است؟

جابجایی یخچال بدون استفاده از چرخ های زیر یخچال بسیار سخت است و نیاز به افرادی با قدرت بدنی بالا و در بیشتر اوقات به دو شخص نیرومند برای جابجایی نیاز دارد. با استفاده از پایه چرخ دار زیر یخچال حمل و نقل و جابجایی اجسام سنگین بسیار آسان‌تر میشود و در گاهی اوقات یک نفر به تنهایی میتواند آنها را جابجا کند.

چقدر می توانید یخچال را کج کنید؟

به یاد داشته باشید، یخچال نباید بیش از 45 درجه به عقب برگردد. اگر مجبور شدید یخچال را برای قرار دادن چرخ یخچال کج کنید، این کار را به آرامی و با کمک شخصی در سمت دیگر انجام دهید.

بعد از نصب چرخ یخچال کی میتوانم یخچال را به برق وصل کنیم؟

دلیل اینکه باید یخچال را قبل و بعد از حمل و نقل و جابجایی خاموش کنید این است که روغن داخل آن ممکن استبر اثر جابجایی و کج شدن یخچال، از کمپرسور خارج شده باشد. خاموش کردن یخچال باعث می شود روغن به مخزن اصلی برگردد. بعد از  قرار دادن پایه زیر یخچال پس از اینکه به حالت عمودی برگشت، 30 دقیقه صبر کنید و بعد یخچال را به برق متصل کنید.

برای سهولت در انتخاب پایه یخچال، ما در اینجا نمونه های ضخیم‌ و باکیفیت چرخ زیر یخچال را قرار داده ایم. برای استفاده از این پایه ها ابتدا ابعاد یخچال را اندازه بگیرید تا متناسب با ابعاد آن بهترین نوع چرخ یخچال را انتخاب و خرید کنید.