از کاربردی ترین وسایلی که باید در کنار لوازم آشپزخانه همواره مورد استفاده قرار بگیرد انواع سبد آشپزخانه است. استفاده از سبد آشپزخانه برای نظم بخشیدن به آشپزخانه بسیار مهم و ضروری است و باید این قسمت همیشه از نظم کافی و امکانات مناسب برخوردار باشد.

مهمترین چیز در آشپزخانه چیست؟

یکی از مهمترین چیزها در آشپزخانه، سبد آشپزخانه است. شاید فکر کنید که اینطور نباشد، اما فقط پختن غذا بدون سبد آشپزخانه تصویر کنید. سبد به شما کمک میکند تا آب اضافی که زمان آشپزی از مواد غذایی خارج میشود را آبکشی کنید تا برنج را بتوانید دم کنید.

کدام سبد آشپزخانه بهتر است؟

محبوب ترین نوع سبدهای آشپزخانه، سبدهای پلاستیکی و سبد های استیل هستند، البته سبد آشپزخانه استیل کیفیت بهتری دارد و از این رو گرانتر از سایر سبدها است.

قیمت سبد آشپزخانه چقدر است؟

قیمت سبد آشپزخانه نسبت به جنس و کیفیت ساخت متفاوت است .در واقع سبد آشپزخانه پلاستیکی از مدل های مشابه ارزانتر میباشد.و در کنار لوازم پخت و پز بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع سبد آشپزخانه و کاربرد آنها شامل چیست؟

  • سبد سبزیجات
  • سبد میوه
  • سبد آبکش برنج
  • سبد نگهداری سبزیجات
  • سبد نگهداری قاشق و چنگال

اندازه استاندارد سبدها چقدر است؟

سبدها با اندازه استاندارد عرضه می شوند، اندازه های سبد آشپزخانه شامل قطر  15،17،19، تا 42 است. و ارتفاع با اندازه استاندارد 6،8،10 تا 25 سانتیمتر ارائه می شود.

انواع سبد آشپزخانه برای میوه و سبزیجات:

اکثر میوه ها و سبزیجات، نیازی به سرد شدن ندارند – بنابراین فضایی را در یخچال خود آزاد کنید میوه و سبزیجات را داخل سبد آشپزخانه بریزید و آنها را در جای خنک نگهداری کنید. زیرا رطوبت سرعت فاسد شدن را افزایش می دهد، نگه داشتن آنها در فضای باز خنک باعث می شود هوا در گردش باشد و ماندگاری بیشتر می شود.

خرید انواع سبد آشپزخانه:

تنوع سبد آشپزخانه بسیار زیاد است، با این حال ما در اینجا تعدای از کاربردی ترین سبد ها را با بهترین کیفیت به مشتریان به صورت آنلاین ارائه می دهیم. خرید آنلاین سبد آشپزخانه مزایای شگفت انگیزی مانند صرفه جویی در هزینه، زمان و انرژی را به همراه دارد.