3,790,000 تومان
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

کاربرد آبمیوه گیری چیست؟

آبمیوه گیری که به عنوان آبمیوه گیری نیز شناخته می شود، ابزاری است که برای استخراج آب از میوه ها، گیاهان، سبزی های برگ دار و انواع دیگر سبزیجات در فرآیندی به نام آبمیوه گیری استفاده می شود . آن را خرد می کند، آسیاب می کند و/یا آب میوه را از پالپ خارج می کند. برخی از انواع آبمیوه گیری می توانند به عنوان غذاساز نیز عمل کنند.

آیا آبمیوه گیری سالم است؟
آبمیوه گیری سالم تر از خوردن میوه ها و سبزیجات کامل نیست. … این مایع حاوی بیشتر ویتامین ها، مواد معدنی و مواد شیمیایی گیاهی (مواد مغذی گیاهی) موجود در میوه است. با این حال، میوه ها و سبزیجات کامل نیز دارای فیبر سالمی هستند که در بیشتر آب میوه گیری از بین می روند.

چه بخواهید مواد مغذی بیشتری را به رژیم غذایی خود وارد کنید یا بخواهید روز خود را با یک لیوان بزرگ سبزی شروع کنید ، یک آبمیوه‌گیری خوب به آسانی می‌توانید محصولات تازه پرس شده را در عرض چند دقیقه آماده کنید. در آزمایشگاه لوازم آشپزخانه موسسه ، آبمیوه گیری های برتر را آزمایش کردیم که به بهترین وجه به شما کمک می کند روز خود را قوی شروع کنید.

قبل از خرید، سه سبک اصلی برای انتخاب وجود دارد: آبمیوه گیری آهسته، آبمیوه گیری گریز از مرکز و آبمیوه گیری مرکبات . آبمیوه گیری های آهسته (معروف به آبمیوه گیری های جونده) برای حفظ مواد مغذی موجود در میوه ها و سبزیجات بهترین هستند، در حالی که آبمیوه گیری های گریز از مرکز برای تهیه سریع آب میوه ها و سبزیجات و آبمیوه گیری های مرکبات برای فشار دادن ساده پرتقال، لیمو، لیموترش و گریپ فروت عالی هستند. برای مشاهده تفکیک کامل هر کدام و اینکه کدام آبمیوه گیری ممکن است برای شما مناسب باشد، به انتهای این مقاله بروید.

در آزمایشگاه لوازم آشپزخانه موسسه ، بیش از 50 دستگاه آبمیوه گیری، از جمله آبمیوه گیری کند و آبمیوه گیری گریز از مرکز را آزمایش کردیم. وقتی آنها را آزمایش می کنیم، هویج را آب می گیریم که سفت است و گاهی اوقات طعم تلخی دارد. کلم پیچ، یک سبزی برگدار محبوب که آب آن سخت است و می تواند دستگاه را مربا کند. و سیب هایی که به صورت تفاله با قطر زیاد هستند و به سرعت اکسید می شوند. ما اندازه گیری می کنیم که هر آبمیوه گیری چه مقدار آبمیوه عصاره می گیرد و چه مقدار پالپ. ما همچنین می‌چشیم و ارزیابی می‌کنیم که هر آب میوه‌ای چقدر صاف و شیرین است و سه روز آب میوه را زیر نظر می‌گیریم تا ببینیم از نظر جدا شدن چقدر خوب است.