300,000 تومان1,200,000 تومان

کفپوش های کابینت را می توانید برای محافظت از لوازم آشپزخانه در کابینت یا در یخچال و حتی در قفسه و طبقات کمدها استفاده کرد. اگر می خواهید عمر کابینت و قفسه های آشپزخانه را افزایش دهید و از سطوح کشوها در سراسر خانه محافظت کنید، نیاز به استفاده از کفپوش کابینت دارید.

آیا کفپوش کابینت چوب را خراب می کند؟

کفپوش کابینت به خودی خود چوب را در هنگام استفاده خراب نمی کند، اما کفپوش کابینت چسب دار در صورت برداشتن ممکن است باعث آسیب شود. امروزه انواع مختلفی از کفپوش داخل کابینت در بازار موجود است. توصیه ما این است که برای خرید کفپوش داخل کابینتی که چسبی است با آگاهی به این نکته که ممکن است چسب کفپوش های چسبی به سطوح چوبی آسیب برساند، کفپوش مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

قطعا امروزه کفپوش های داخل کابینتی که چسب های بسیار قوی ای دارند در بازار موجود می باشد و ممکن است، برداشتن آنها از داخل کابینت برای شما سخت باشد. بنابراین می توانید با خرید کفپوش داخل کابینتی که پشت آنها چسب ندارد با اطمینان بیشتری استفاده نمایید.

انواع کفپوش کابینت شامل چیست؟

  • کفپوش کابینت چسبی
  • کفپوش کابینت ام دی اف
  • کفپوش کابینت رولی
  • کفپوش کابینت سه بعدی
  • کفپوش کابینت چوبی
  • کفپوش پلاستیکی داخل کابینت
  • کفپوش روی کابینت
  • کفپوش روی سنگ کابینت

کفپوش کابینت گزینه ای ایده آل برای هر گونه نصب در کابینت، کمد و یخچال هستند. کفپوش داخل کابینت آشپزخانه به راحتی بر روی فلز، پلاستیک فشرده، چوب و شیشه نصب می‌شوند و یکی از بخش های اصلی لوازم آشپزخانه هست. کفپوش کابینت مقاوم در برابر رطوبت، خط و خش، گرد و غبار و کثیفی هستند.

بهترین کفپوش کابینت یا داخل کابینتی

انواع مختلفی از کفپوش کابینت یا داخل کابینتی وجود دارد که می توانید آنها را برای تزیین فضای آشپزخانه یا کابینت تهیه کنید. یکی از زیباترین و بهترین کفپوش های کابینت یا داخل کابینتی، انواع روکش های های pvc هستند که تقریبا با طرح ها و ابعاد مختلف مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته اند. بهترین کفپوش کابینت یا داخل کابینتی آنهایی هستند که قابلیت استپ و لیز نخوردن از روی سطح کابینت را داشته باشند و همچنین قابلیت ضد آب و ضربه گیری از ویژگی های بهترین کفپوش های کابینت است.

قیمت کفپوش پلاستیکی داخل کابینت چند است؟

یکی از مهمترین اقدامات در آشپزخانه، نگهداری و مراقبت از کابینت و داخل کابینت آشپزخانه است. امروزه تنوع زیادی از کفپوش کابینت که عمدتا پلاستیکی هستند، در فروشگاه ها وجود دارد. اکثر منازل و رستوران ها از انواع کفپوش کابینت برای بالا بردن طول عمر کابینت ها استفاده می کنند.

با توجه به اینکه قیمت کفپوش پلاستیکی داخل کابینت نسبت به کیفیت و ضخامت کفپوش متفاوت است. بهتر است ابتدا کابینت‌ها را اندازه‌گیری کنید و متراژ روکش مورد نیاز را مشخص کنید. سپس نسبت به قیمت کفپوش پلاستیکی داخل کابینت و بودجه در نظر گرفته شده  از میان طرح های موجود در فروشگاه آنلاین کیان کالا سفارش خود را ثبت کنید.

آیا می توان از داخل کابینتی برای پوشش کابینت استفاده کرد؟

از کفپوش کابینت برای پوشاندن برخی از سطوح صاف کابینت‌ها مانند درها، روکش‌ها یا داخل کابینت میتوانید استفاده کنید. بهترین نوع کفپوش کابینت برای پوشاندن سطوح کابینت، کفپوش قابل شستشو است.

چگونه می توانم کابینت آشپزخانه خود را به طور موقت بپوشانم؟

اکثر روکش های کابینت برچسب ندارند و بطور موقت هستند. بیشتر افراد از کفپوش کابینت بیشتر برای ایجاد طرح‌ و الگوهای روی کابینت‌های می‌کنندنکته حایز اهمیت برای این روکش های کابینت این است که بدون آسیب رساندن به کابینت میتوان از آنها استفاد کرد.