%15
ناموجود
1,490,000 تومان
%9
499,000 تومان
%9
869,000 تومان

برند «هوم کت» در حوزه لوازم آشپزخانه فعالیت می‌کند. این شرکت با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص، متعهد و توانمند و هم‌چنین با ایجاد و ارتقاء واحدهای استراتژیکی همچون طراحی و توسعه محصول، بازار سنجی و نیازسنجی مشتریان، مدیریت سیستم‌ها و روش‌ها تبدیل به یکی از انتخاب‌های مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی شده است. این شرکت با تولید 300 قلم کالا در 4 گروه

  • لوازم‌خانگی
  • مخازن زباله صنعتی
  • میز و صندلی
  • دراور

محصولات هوم کت در رنگ‌های خاص توانسته وسایلی زیبا، راحت و کاربردی را روانه بازار کند. تعهد به اخلاق حرفه‌ای، حرکت به سمت نقص صفر، کار و تلاش برای خوشنودی و راحتی مشتریان و ارتقاء مستمر دانش حرفه‌ای کارکنان جزء باورهای کلیدی خانواده «هوم کت» است.

شرکت پرهام پلاست آریا با برند هوم کت در حوزه لوازم خانه و آشپزخانه و با برند گود بین (goodbin) در زمینه محصولات صنعتی ، متمایزدرصنعت پلاستیک با بهره گیری ازنیروی انسانی متخصص ، متعهد و توانمند که براساس فرآیندهای نوین گزینش و به عضویت خانواده بزرگ این شرکت درآمده اند، هم چنین با ایجاد و ارتقاء واحدهای استراتژیکی همچون، طراحی وتوسعه محصول بازارسنجی و نیازسنجی مشتریان، مدیریت سیستم ها و روش ها و ازسوی دیگر کارخانه و آزمایشگاه همکار استاندارد ،پیاده سازی کامل الزامات استانداردهای محصول و مدیریت کیفیت یکی از اولین انتخاب های مشتریان دربازارهای داخلی و خارجی شده است.

این شرکت، با ترکیب هنرمندانه خلاقیت و صنعت ضمن به کارگیری آخرین تکنولوژی های تولید روز دنیا ،با ایجاد تنوع هدفمند درسبد محصول خودکه بالغ بر300قلم کالا در4گروه لوازم خانگی ،مخازن زباله صنعتی میز و صندلی و دراور در رنگ های خاص توانسته محصولات زیبا راحت و کاربردی را روانه بازار نماید.

شرکت هوم کت درجهت طراحی و تولید محصولی که راحتی رابه خانواده های ایرانی هدیه دهد را یک ارزش اساسی دانسته و دراین مسیر قدم برمی دارد .