%7
ناموجود
%5
%12
ناموجود
%5
1,750,000 تومان

ظروف بعد از شستشو به مکانی برای خشک شدن نیاز دارند. چه مکانی بهتر از آبچکان برای خشک کردن ظرف ها؟ چه ماشین ظرفشویی داشته باشید، و چه ترجیح دهید با دست ظرف های خود را بعد از استفاده شستشو دهید ، وسایلی وجود دارد که برای خشک کردن بشقاب و ظروف در آشپزخانه بسیار لازم است.

آبچکان این ابزارهای مفید، روی میزهای شما قرار می گیرد تا ظرف های تمیز شما را در خود جای دهد و آنها را در جای خود قرار دهید تا به سرعت خشک شوند.

آبچکان ها در انواع مختلفی طراحی و در بازار عرضه می‌شوند. ما در بازار تحقیقات گسترده ای انجام داده ایم تا از بهترین جاظرفی ها با برند های معتبر را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید متناسب با نیازتان بهترین استند جاظرفی را انتخاب کنید.

انواع آبچکان شامل چیست؟

  • آبچکان رومیزی تاشو
  • آبچکان داخل سینک
  • آبچکان رومیزی پلاستیکی
  • آبچکان تمام استیل
  • آبچکان دیواری
  • آویز لیوان
  • آبچکان کابینت

اولین پیشنهاد ما آبچکان رومیزی تاشو است زیرا ترکیب کاملی از زیبایی و کاربرد است. و حتی در صورت عدم استفاده می‌توانید این آبچکان رومیزی را تا کنید. این جاظرفی ها ساخته شده از استیل با سینی از جنس پی وی سی است و میتواند ظروف با اندازه های مختلف را در خود جای دهد. همچنین مجهز به دریچه برای تخلیه آب است.

آبچکان داخل سینک

این جاظرفی یک افزودنی عالی برای هر آشپزخانه‌ای است. برای ظروف در هر اندازه و انواع بشقاب بسیار مناسب است.

اگر به فضای بیشتری برای خشک کردن لیوان ها احتیاج دارید می توانید به وسیله آویز لیوانی که روی لبه این آبچکان داخل سینک میتوانید نصب کنید فضای بیشتری را ایجاد نمایید.

بهترین مدل آبچکان چیست؟

بهترین مکان برای آبچکان کجاست؟

آبچکان رومیزی پلاستیکی

این آبچکان وزن سبکی دارد و یک قفسه برای قرار دادن قاشق و کارد و چنگال در کنار آن تعبیه شده است تا در هر زمان بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. این جاظرفی را می‌توان در کنار سینک یا روی میز استفاده کرد.

آبچکان تمام استیل

این مدل جاظرفی برای زیبایی لوازم آشپزخانه شما بسیار مناسب است ، زیرا می توانید آن را با لوازم استیل خود مطابقت دهید. برخی از مشتریان میخواهند بدانند که اگر آبچکان تمام استیل برای مدت طولانی خیس بماند ، می تواند زنگ زده شود. باید به این نکته توجه کنید که قسمت زیرین این جاظرفی استیل مجهز به سینی پلاستیکی است که برای محافظت از چکیدن آب ظروف روی میز و یا پیشخوان شما طراحی شده است. آبچکان تمام استیل بسیار جمع و جور است و به دلیل براق بودن جنس استنلس استیلی که دارد بسیار چشم نواز و زیبا طراحی شده اند.

آبچکان دیواری

این مدل جاظرفی برای آشپزخانه ها یا آپارتمان های کوچک بسیار مناسب است. میتوانید این آبچکان دیواری را بالای سینک ظرفشویی نصب کنی تا آبی که بعد از شستن ظرف ها از آبچکان خارج میشود در داخل سینک ریخته شود . روکش این آبچکان از جنس پلاستیک و بسیار مقاوم ساخته شده است که فلز بکار رفته برای ساخت این جاظرفی دیواری را در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم کرده اما محکم و بادوام است. می تواند ظروف بزرگ و سنگین را به راحتی در خود نگه دارد و ذخیره کند. شیارهای داخلی این امکان را برای شما فراهم می کند تا همزمان خشک شدن حداکثر هشت ظرف را روی آبچکان دیواری قرار دهید.

آبچکان کابینت

اگر ظروف زیادی دارید که نیاز به خشک شدن دارند ، کافی است یک آبچکان کابینت نصب کنید تا فضای بیشتری ایجاد کند. این جاظرفی را براحتی می توانید داخل کابینت نصب کنید تا ظروف با اندازه های مختلف را در خود جای دهد. برای نصب این جاظرفی باید مطمئن باشید که دقیقا بالای سینک نصب شده باشد که در زمان خشک کردن ظرف آب داخل سینک بریزد.

شما به راحتی می توانید با دیدن نمونه های مختلف این آبچکان ها آنها را با هم مقایسه کنید و بهترین جاظرفی را برای استفاده از فروشگاه اینترنتی کیان کالا خریداری نمایید