%13
ناموجود
169,000 تومان
%11
299,000 تومان
%11

منقل و باربیکیو چیست؟

کباب کردن روی منقل و باربیکیو نوعی لوازم پخت و پز است که شامل گرمای خشکی است که روی سطح مواد غذایی اعمال می شود و معمولا حرارت از سمت پایین به سرعت و به مقدار قابل توجهی از داخل یک منقل ایجاد میشود.

منقل و باربیکیو در کجا استفاده میشود؟

لذت پختن کباب روی منقل و باربیکیو یا دود کردن اسپند بعد از سرو یک کباب دلچسب در دل طبعیت بسیار لذت بخش است. عده ای زیادی از افراد هستند که ترجیح میدهند برای پخت و پز از زغال استفاده کند تا هم فضای سنتی کباب پختن روی منقل زغالی را به یاد بیاورند و هم اینکه از طعم کباب پخته شده لذت ببرند یا اینکه ترجیح میدهند اسپند را روی زغال یا منقل های اسپند دود کن برقی دود کنند.

در منقل چه چیزی می سوزانید؟

منقل ظرفی است که برای سوزاندن زغال چوب یا سایر مواد سوختی جامد برای پخت و پز، گرم کردن یا مراسم فرهنگی استفاده می شود. منقل و باربیکیو اغلب به شکل یک جعبه یا کاسه فلزی با پایه است. ارتفاع آن به گردش هوا کمک می کند و اکسیژن مورد نیاز برای سوختن را به آتش می رساند.

چگونه از منقل استفاده کنیم؟

مهم است که منقل خود را در مکانی امن و باز قرار دهید. آن را در فاصله مناسبی از درختان، درختچه ها یا سوله های چوبی قرار دهید . منقل را همیشه روی یک سطح کاملا صاف قرار دهید. اگر منقل و باربیکیو را روی چمن می گذارید، مطمئن شوید که چمن کوتاه شده است و از قبل مقداری آب در آن نقطه بریزید.

ما در فروشگاه کیان کالا نمونه هایی برتر از لوازم آشپزخانه و بهترین منقل و باربیکیو و منقل اسپند دود کن را به همراه عکس در اختیار شما قرار داده ایم تا متناسب با نیازتان بهترین آنها را انتخاب نمایید و از استفاده از این منقلها در میهمانی ها یا در زمان تفریح بهترین بهره برداری را ببرید.