%13
قیمت اصلی 195,000 تومان بود.قیمت فعلی 169,000 تومان است.
%6
ناموجود
قیمت اصلی 690,000 تومان بود.قیمت فعلی 649,000 تومان است.
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
%31
قیمت اصلی 129,000 تومان بود.قیمت فعلی 89,000 تومان است.
%10
قیمت اصلی 399,000 تومان بود.قیمت فعلی 359,000 تومان است.
%8
قیمت اصلی 435,000 تومان بود.قیمت فعلی 399,000 تومان است.
%13
قیمت اصلی 795,000 تومان بود.قیمت فعلی 690,000 تومان است.
%9
قیمت اصلی 395,000 تومان بود.قیمت فعلی 359,000 تومان است.

ظرف غذا بخشی جدایی ناپذیر از روند بزرگ شدن و رفتن بچه ها به مدرسه است، ظرف غذا از آن دسته از لوازم آشپزخانه است که خاطرات زیادی را برای هر یک از ما تداعی میکند، زیرا زمانی که کوچک بودیم، جعبه های بسته بندی شده با ظرف ناهار را هر روز به مدرسه می‌بردیم.

اکثر افراد انتظار دارند که جعبه های ناهار با کیفیت و با حجم مناسبی را با خود به همراه داشته باشند، بنابراین داشتن ظرف غذا برای حمل وعده های ناهار خود بدون شک برای آنها بسیار پر اهمیت خواهد بود.

اگر به دنبال ظرف گرم نگهدارنده غذا هستید که هم شیک و هم کاربردی باشد، نگران نباشید زیرا انتخاب های زیادی برای شما وجود دارد. فقط باید بدانید آیا میتوانید غذا را در محل دیگری گرم کنید یا اینکه باید ظرف دمای غذا و نوشیدنی شما را حفظ کنند. امروزه ظروف نگهدارنده غذای بسیار شگفت‌انگیزی در رنگ‌ و طرح‌های متنوع موجود هستند، بدون شک ظرف غذا برای مدرسه کودکان شما را هیجان زده می‌کنند و باعث می‌شوند بیشتر منتظر مدرسه باشند!

اگر به این فکر می کنید که کجا می توانید ظروف غذا زیبایی برای پسر و دختر پیدا کنید، ما در بازار تحقیقاتی انجام داده ایم و نمونه های مختلف و جذاب این ظروف را در اینجا جمع آوری کردیم، که هم کیفیت قابل قبولی دارند و هم اینکه براحتی میتوانید آنها را نظافت کنید.

اگر به دنبال ظرف غدا برای دختر یا پسر خود هستید، ظرف غذا استیل دوجداره و عایق شده گزینه مناسبی برای فرزند شما خواهد بود! با این جعبه های زیبا و بادوام میتواند یک ناهار جمع و جور و مقوی را همرا خود داشته باشد.

ظرف غذا کارمندی

بسیاری از مردم وقتی سر کار می روند نمی توانند برای سرو غذا به خانه برگردند تا تایم کاری آنها تمام شود. به خصوص اگر ساعات طولانی کار کنند. با استفاده از ظرف غذا کارمندی در صورتی که فرد شاغلی هستید براحتی میتوانید یک وعده غذایی را با خود به محل کارتان حمل کنید. با همرا داشتن ظرف غذا کارمندی بدون نگرانی همیشه به اندازه یک وعده غذایی که دوست دارید همراه شماست. ظرف غذای کارمندی گرم نگهدارنده یک ایده عالی برای گرم نگه داشتن غذا به مدت 2 الی 4 ساعت میباشد.

ظرف غذا دخترانه

خاطرات زیادی را برای هر یک از ما در زمان رفتن به مدرسه وجود دارد. ظرف غذا بخشی جدایی ناپذیر از روند بزرگ شدن و رفتن بچه ها به مدرسه است. دختر ها غالبا دوست دارند از وسایل و لوازمی استفاده کنند که با روحیه و اخلاقیات دخترانه آنها سازگار باشد.  ظرف غذا دخترانه یک انتخاب ایده آل است که دختران هر روز ناهار یا یک وعده غذایی را  به مدرسه ببرند.ظرف غذا دخترانه با طراحی شخصیت های کارتنی از محبوبیت بیشتری نزد دختران برخوردار است. بنابراین داشتن  یک ظرف غذا با طرح های دخترانه بدون شک رفتن به مدرسه را برای آنها بسیار جذاب خواهد کرد.

ظرف غذای چند قسمتی

ظروف غذای چند قسمتی یک ظرف جدید و عالی برای نگهداری چند مدل مواد غذایی و تنقلات است. با استفاده از ظرف غذای چند قسمتی می توانید میتوانید تنقلات مختلف را برای فرزندتان قرار دهید تا بعنوان یک میان وعده از آنها در مدرسه استفاده کنند. ظرف غذای چند قسمتی میتواند چند نمونه از مواد غذایی را بدون اینکه با هم ترکیب شوند کنار هم نگه دارد. میتوانید ماست، برنج، خورشت، میوه را بدون اینکه باهم ترکیب شوند داخل ظرف غذا چند قسمتی قرار دهید تا کودک شما در مدرسه براحتی از آنها استفاده کند.

ظرف غذا پلاستیکی

در زمان های گذشته ظرف های غذا بیشتر از فلز ساخته میشدند ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود مواد پلاستیکی به چرخه زندگی انسانها ظرف غذا پلاستیکی جایگزین ظرف های قدیمی شده است. با استفاده از ظرف غذا پلاستیکی میتوان یک وعده غذایی را به خود همیشه همرا داشت.

ظرف غذا فلزی‬‎

بسته بندی ناهار برای رفتن به محل کار یا مدرسه همواره می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. راههای زیادی هست که میتوان یک میان وعده یا ناهار سالم برای فرزندان یا در محل کار در اختیار داشت. استفاده از ظرف غذای فلزی یک راهکار خلاقانه برای حمل و همراه داشتن یک وعده غذایی می باشد. امروزه از ظرف غذای فلزی برای بردن ناهار به محل کار یا مدرسه بیشتر از سایر ظروف استفاده میشود. اگر امکان گرم کردن غذا را دارید پیشنهاد میکنم از ظرف غذای فلزی استفاده کنید زیرا این ظرفها امکان قرار دادن روی شعله مسقیم را دارند و براحتی میتوانید محتویات داخل ظرف غذا فلزی را گرم کنید.

قیمت ظرف غذای استیل چند است؟

چه برای مدرسه و چه برای محل کار، ظرف غذای استیل کاملاً یک انتخاب ایده آل است. ظرف غذای استیل بواسطه فلزی که برای ساخت آنها استفاده شده است از طول عمرو دوام بیشتری برخوردار هستند. شما میتوانید یک ظرف غذای استیل تهیه کنید و برای مدت زیادی یک جعبه نهار بری عالی همراه خود داشته باشید.

بهترین ظرف غذا برای مدرسه کدام است؟

زمانی که بچه ها به مدارس و مهدکودک ها برمی روند. احتمالا به این فکر می کنید که برای میان وعده کودکتان چه چیزهایی بسته بندی کنید. با استفاده از ظرف غذای مدرسه می توانید همیشه ناهار و میان وعده کودکتان را برای مهدکودک یا مدرسه در اختیارش قرار دهید. امروزه ظرف غذای مدرسه در طرح و مدلهای متنوعه در بازار عرضه میشود ما در اینجا تعدادی از پرفروشترین ظرف غذا های مورد نیاز مدرسه را جمع آوری کرده ایم، میتوانید با بررسی نمونه های مختلف ظرف غذای مدرسه ایده آل را انتخاب نمایید.