%15
قیمت اصلی 235,000 تومان بود.قیمت فعلی 199,000 تومان است.

شمع برای چه مواردی استفاده می شود؟
امروزه استفاده از شمع برای روشنایی و مراسم مختلف بین مردم با فرهنگ‌ ها و مذاهب گوناگون برای اهداف تزئینی و تشریفاتی رواج دارد به عنوان مثال برای مراسم سوگواری معمولا از شمع های مشکی و یا از شمع سفید برای مراسم عروسی و همچنین از شمع های رنگی در بسیاری از طرح های تخیلی ساخته می شود در جشن ها استفاده می شود.

مدل های مختلفی از شمع در بسیاری از طرح های تخیلی ساخته می شود و در اکثر منازل یافت می ‌شود، استفاده از انواع باکیفیت آن (بدون دود و بوی بد) اهمیت دارد.

انواع شمع
شمع معطر
شمع کلاسیک
شمع وارمر
شمع فانوسی
شمع نسوز
شمع دست ساز
شمع بدون شعله
شمع تزیینی

معطر : این شمع علاوه بر زیبایی، رایحه خوشایند نیز در هوا پخش می‌ کنند. استفاده از شمع معطر، برای ایجاد لحظات عاشقانه و رمانتیک پیشنهاد می ‌شود.

شمع کلاسیک: از شمع کلاسیک، اغلب برای میزهای شام و دکوراسیون استفاده می ‌شود که ارتفاعی بلندتر از سایر شمع ها، برخی تا 30 سانتیمتر و حتی بلندتر دارند. این شمع ها معمولا روی شمعدان های قدیمی قرار می‌ گیرد و مدت زمان سوختنشان بیشتر از مدل های دیگر است.

شمع وارمر: برای گرم نگه داشتن غذا در ظروف سرو، معمولا از وارمر استفاده می شود که به شکل دایره ای و کوچک با ارتفاع کمی هستند و در آلومینیوم قرار دارند. البته امروزه این شمع ها در دکوراسیون منازل نیز به وفور استفاده می‌ شوند و همچنین برخلاف اندازه شان، مدت زمان سوختن طولانی دارند.

شمع فانوسی: این نمونه که اغلب از نوع  ژله ای می ‌باشد، ظاهری شفاف دارد. در داخل این نوع ازشمع  تزییناتی خاص استفاده می‌ شود و بدنه آن معمولا شیشه ای یا فلزی می‌ باشد.

شمع نسوز: یکی دیگر از انواع شمع نسوز است که به مادام العمر معروف است و دارای ترکیباتی است که قابلیت شارژ مجدد دارد. از آنجاییکه این مدل پس از تمام شدن سوخت، بطور خودکار خاموش می‌ شوند، در مقایسه با نونه های دیگرخطر کمتری دارند.

شمع دست ساز: این شمع مشتریان خاص خود را دارد و از این مدل می‌ توان به مدل یخی و ژله ای اشاره کرد.

شمع بدون شعله: گونه جدیدی از شمع وجود دارد که به نام بدون شعله در بازار شناخته می‌ شود. این نمونه دارای باطری هستند، کاربردهای فراوانی دارند و می ‌توانند جایگزین مناسبی برای مدلهای معمولی باشند.

شمع تزیینی: از انواع دیگر می توان به‌ شمع تزیینی و  شمع اکلیلی اشاره کرد که جلوه ای زیبا به هر مکانی می‌ دهد، و بیشتر برای میز آرایی و تزییناتی متناسب با دکوراسیون استفاده می ‌شود.
خرید اینترنتی انواع شمع
قیمت انواع شمع بسته به شکل، اندازه و کاربردهای آن متفاوت است. می‌ توان با توجه به دکوراسیون منزل خود، موارد استفاده و هم ‌چنین بودجه در نظر گرفته شده برای خرید شمع، جدیدترین مدل های شمع مورد نظر از میان تنوع فوق العاده این کالا در کیان کالا، انتخاب کنید.