%6
4,690,000 تومان

شرکت زیباسازان کیانا با نام اختصاری زیباسازان از جمله شرکت های تولید کننده ظروف پلاستیکی و ظروف بلور است. این شرکت توانمند توانسته با تولیدات باکیفیت رضایت بیشتر خریداران این برند را جلب کند.

محصولات شرکت زیباسازان شامل چیست؟

  • لوازم آشپزخانه
  • لوازم اتاق
  • ظروف فریزری
  • سبد بافت
  • ظروف نگهداری مواد غذایی
  • سرویس جهیزیه
  • وسایل حمام
  • لوازم بهداشتی
  • ظروف نوشیدنی

شرکت زیبا تولید کننده برخی از لوازم آشپزخانه است. محصولات زیباسازان با قیمت کاملا رقابتی در بازار عرضه می‌شود
کیفیت بالای تولیدات کارخانه زیبا و استفاده از نیروی های متخصص و باتجربه عامل موفقیت این شرکت در زمینه صنف تولیدات پلاستیکی و بلور می باشد.

محصولات زیباسازان علاوه بر انحصار بازار داخلی، توانسته است بازار خارج را نیز به خود اختصاص دهد. قراردادهای داخل کشور آن با فروشگاه های زنجیره ای و همچنین قراردادهای نشان از اعتبار و کیفیت بالای این محصولات زیبا سازان دارد.

خرید محصولات زیباسازان

وقتی صحبت از خرید محصولات باکیفیت و شیک در میان است. قطعا خرید محصولات زیباسازان یکی از انتخاب ها خواهد بود. شرکت زیباسازان یکی از برترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه است، که همواره سعی کرده با بررسی نیاز های مشتری، بروزترین محصولات را تولید و روانه بازار کند. فروشگاه کیان کالا بعنوان تامین کننده محصولات زیباسازان توانسته بخشی از نیاز مشتریان زیباسازان را تامین کند. برای خرید محصولات زیباسازان میتوانید درمیان تنوع محصولات تولیدی این شرکت آنها را به صورت عمده یا خرده از فروشگاه ما تامیین کنید.

نمایندگی فروش محصولات زیباسازان کجاست؟

از جمله افتخارات این برند زیباسازان تولید محصولات با استفاده از استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008، استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004و استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 18001:2007 و استفاده از دستگاه های روز دنیا و مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا (CE)،  می باشد.

فروشگاه اینترنتی کیان کالا محصولات زیباسازان را به صورت تک و عمده در سراسر ایران تامین و به سراسر کشور ارسال میکند. جهت سفارش محصولات زیباسازان می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و آنرا به سرعت درب منزل دریافت نمایید.

قیمت محصولات زیباسازان چند است؟

وقتی از یک خرید یک محصول راضی هستید، اولین چیزی که به احتمال زیادمی خواهید بدانید این است که شرکت تولید کننده آن محصول کیست. شرکت زیباسازان تولید کننده محصولات با کیفیت عالی و جذاب است، به همین دلیل قیمت محصولات زیباسازان نسبت به نمونه های خارجی از قیمت مناسبتری برخوردار هستند. بنابراین اگر بدنبال قیمت محصولات زیباسازن هستید بهتر است آنها را با نمونه های خارجی مقایسه کنید تا از قیمت مناسب محصولات زیباسازان اطمینان پیدا کنید.

سایت محصولات زیباسازان چیست؟

سایت زیباسازان همواره برای عضویت در انجمن های تولیدکنندگان اهمیت ویژه ای قائل است و در حال حاضر عضو انجمن های صنایع لوازم خانگی ایران، صنایع همگن پلاستیک استان تهران، اتحادیه بلور و چینی استان تهران، اتحادیه مصنوعات پلاستیک استان تهران می باشد. برای خرید از سایت محصولات زیباسازان میتوانید در گوگل جستجو کنید و با شرکت زیباسازان در ارتباط باشید. یا اینکه با نمایندگان فروش محصولات زیباسازان و شماره های تماسی که در پایین سایت کیان کالا قرار داده شده در ارتباط باشید.