%9
قیمت اصلی 2,950,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,690,000 تومان است.
%9
قیمت اصلی 1,850,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000 تومان است.
%9
قیمت اصلی 1,850,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,690,000 تومان است.
%6
قیمت اصلی 2,550,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,390,000 تومان است.
%8
قیمت اصلی 3,155,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,890,000 تومان است.
%2
قیمت اصلی 3,750,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,690,000 تومان است.
%6
قیمت اصلی 2,650,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,490,000 تومان است.
%9
قیمت اصلی 759,000 تومان بود.قیمت فعلی 689,000 تومان است.
%16
قیمت اصلی 545,000 تومان بود.قیمت فعلی 459,000 تومان است.
%100
تومان4,890,000 تومان
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

جوشاندن آب برای تهیه نوشیدنی ،یک عمل اجتناب ناپذیر در اکثر خانوارها است. با استفاده از وسایل مناسب آشپزخانه می توانید هر روز در انرژی و وقت خود صرفه جویی کنید. امروزه ست کتری و قوری از محبوب ترین لوازم آشپزخانه در بازار است که بسیار شیک و جذاب هستند و همچنین بسیار کاربردی است.

امروزه مارک های مختلفی  از مدل های کتری و قوری در فروشگاه ها وجود دارد که به راحتی با سرچ در اینترنت میتوانید آنها را مشاهده کنید.

انواع مدل های کتری و قوری

  • کتری قوری استیل
  • کتری قوری رنگی
  • کتری قوری چینی
  • کتری و قوری لعابی
  • کتری و قوری فانتزی
  • کتری و قوری برقی
  • کتری و قوری پیرکس
  • کتری و قوری سرامیک
  • کتری و قوری مسی
  • کتری و قوری روحی

بهترین مارک کتری و قوری چیست؟

اگر بدنبال ست کتری قوری هستید که در آشپزخانه مفید باشد ابتدا باید تصمیم بگیرید که این وسیله  از چه جنسی ساخته شده باشد و همچنین ظرفیت کتری چقدر باشد اگر شما یک خانواده دو نفره هستید باید به دنبال کتری قوری با گنجایش حجم آب کم باشید تا علاوه براینکه در مصرف انرژی صرفه جویی میکنید سرعت جوشاندن آب نیز در آنها بالاتر باشد.امروزه مارک های متنوعی از لوازم پخت و پز تولید میشود.

کتری قوری استیل

یکی از پر استفاده ترین انواع وسایل آشپزخانه، ظروف استیل هستند. این ظروف در برابر حرارت، رطوبت و ضربه بسیار مقاوم هستند. شستشوی آنها بسیار راحت است و لکه و خراش بر روی سطح آنها ایجاد نمیشود.. البته هنگامی که کتری استیل را روی حرارت قرار دادید سعی کنید شعله تا دیواره‌های کتری نرسد چون ممکن است شکل براق و رنگ آن را خراب کند. هنگام شستشو کافیست از یک اسفنج نرم و مایع ظرفشویی استفاده کنید. بهتر است بعد از شستن با دستمال آنرا خشک کنید تا در دیواره آن لکه ایجاد نشود.

کتری و قوری پیرکس

قوری های شیشه ای از این نظر منحصر به فرد هستند که هم در مایکروویو و هم در ماشین ظرفشویی قابل شستشو هستند. آنها به ویژه برای دم کردن دمنوش مناسب هستند. با استفاده از ست کتری قوری پیرکس میتوانید  زمان دم کشیدن چای را داخل را تماشا کنید. قوری و کتری های شیشه ای به طور کلی برای گرم نگه داشتن آب مناسب نیستند. قوری های شیشه ای حفظ حرارت خوبی ندارند. بهتر است از آنها زمانی استفاده شود که چای بلافاصله پس از دم کشیدن مصرف شود.

کتری و قوری مسی

برخی از زیباترین کتری قوری های موجود مسی هستند. این یک انتخاب سنتی در طول هزاران سال بوده است. بسیاری از ظروف مسی امروزی هنوز با دست ریخته‌گری و چکش کاری می‌شوند و با همان روش‌های قدیمی ساخته میشوند که مدت‌ها پیش مرسوم بوده است.

کتری و قوری سرامیک و چینی

وقتی به سراغ خرید کتری و قوری چینی یا سرامیکی می روید، طرح های زیادی برای انتخاب وجود دارد. ظروف چینی و سرامیک معمولاً برای استفاده به عنوان بشقاب و ظروف در نظر گرفته شده اند. حفظ گرما در ظروف سرامیکی به ضخامت مواد و ویژگی های خاص مواد آن بستگی دارد و از قوری به قوری دیگر متفاوت است. قوری های چینی یا سرامیکی انتخاب های خوبی برای دم کردن چای هستند.

کتری و قوری لعابی

اکثر قوری های فلزی که امروزه تولید می شوند از نوعی فولاد ساخته می شوند. بسیاری از قوری های لعابی را می توان به عنوان کتری نیز استفاده کرد. فولاد گرما را به خوبی حفظ نمی کند، بنابراین نمی تواند چای شما را برای مدت طولانی گرم نگه دارد.

کتری و قوری های فلزی در هر رنگی که بتوان تصور کرد تولید می شود. به راحتی می توانید با دکوراسیون آشپزخانه خود هماهنگ شوید. آنها همچنین یک انتخاب بسیار اقتصادی هستند.