ظرف های پلاستیکی

عنوان مطلب

هنگامی که در مورد ظرف های پلاستیکی  صحبت میکنیم،احتمالا شما به انواع گلدان ویا بطری های مسافرتی وبطری های مایع ظرفشویی یا شامپو که در فروشگاه ها بسیار دیده می‌شوند فکر میکنیدو یا ممکن است به انوع ظروف غذائی که در رستوران ها، هتل ها و آشپزخانه های تجاری می بینید فکر کنید.

ظرف های پلاستیکی نگهداری مواد غذایی

با این حال، این ظروف  برای نظم دهی به خانه بسیار مناسب هستند.و اکثر خانواده ها می توانند از  ظروف پلاستیکی   گرد یا مربع برای سازماندهی آشپزخانه های خود استفاده کنند واز فضای حداکثری آشپزخانه بهره ببرند و همچنین در زمان آماده سازی و پخت و پز از ظروف  استفاده کنند.

شما از آشپزخانه بیش از هر قسمت خانه استفاده میکنید و از ظرف های پلاستیکی بیشتر از همه ظروف بهره میبرید.آشپزخانه شما به عنوان مکانی برای نگهداری اقلام غذا و غیر غذایی، تهیه غذا و تا حدودی در نقش دکوراسیون خانه عمل می کند. شما می توانید از ظرف پلاستیکی روشن استفاده کنید تا آشپزخانه خود را بهتر سازماندهی کنید و بیشترین استفاده را از فضای آشپزخانه خود داشته باشید ظرف های پلاستیکی در انواع مختلفی از اشکال، اندازه ها و رنگ های متنوع موجود هستند، بنابراین ظروفی را انتخاب کنید که مناسب مواردی هستند که می خواهید ذخیره کنید و همچنین چقدر فضای آشپزخانه شما باید پر کند.

ظروف پلاستیکی نگهداری مواد غذایی

نمونه هایی از کاربردهای رایج در آشپزخانه

اگر میخواهید مواد پخته شده و یا تغذیه خود را (مانند کوکی ها، کلوچه ها، کلوچه ها، دوناتها یا شیرینی ها)در یخچال  نگه دارید، یک ظروف پلاستیکی با درب  وکیوم را انتخاب کنید. مهم این است که این نوع اقلام غذا را در ظروف دربدار قرار دهید تا آنها را تازه و ایمن از بو گرفتن  و سایر آلودگی ها محافظت کنید.
اگر می خواهید اقلام غیر غذایی را که نیاز به دسترسی سریع به آن دارید (مانند، فندک، کبریت،قیچی ،قاشق ،لوازم خرده ریز کوچک که باید در دسترس باشند ، یک ظرف پلاستیکی کشویی را انتخاب کنید. نسبت به مقدار فضای آشپزخانه که باید با آن کار کنید و انواع اقلامی که می خواهید نگهداری کنید، ممکن است بتوانید از یک ظرف بزرگ پلاستیکی یا چند ظروف کوچک استفاده کنید.

ظرف های پلاستیکی
به یاد داشته باشید، شما می توانید این ظروف را به هر روشی که احساس می کنید برای آشپزخانه شما مناسب تر است استفاده نمایید،که متناسب با دکوراسیون و رنگبندی آشپزخانه باشد.

ظروف اکریلیک ابزار عالی برای سازماندهی کابینت آشپزخانه شما است. استفاده از ظرف های پلاستیکی با درب را برای نگهداری مواد غذایی در آشپزخانه در نظر بگیرید.

ظروف پلاستیک لیمون  را در اینجا ببینید.

سرویس پلاستیک کامل را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *