انواع جاکفشی مدرن و جدید

انواع جاکفشی مدرن و جدید

عنوان مطلب

انواع جاکفشی مدرن و جدید :

جاکفشی به ویژه برای خانواده های پرجمعیتی که تعداد زیادی کفش دارند ، به یک قسمت مهم در چیدمان منزل تبدیل شده است ، همه ما دوست داریم کفش ها مرتب باشند تا باعث هرج و مرج در خانه نشود.شما می توانید برای پاکیزگی و زیبایی منزل خود از انواع جاکفشی در خانه برای نگهداری کفش های خود استفاده کنید، زیرا وجود جا کفشی، انتخاب کفش های مورد نیاز شما در زمان میهمانی ، پیاده روی  و یا ورزش را راحتر می کنند. جاکفشی ها نقش بسیار مهمی در دکوراسیون منزل دارند و در واقع قسمت مهمی از چیدمان محسوب می‌شوند برای نظم دادن و جمع و جور کردن کفش ها و دمپایی ها مدل های مختلفی از جاکفشی وجود دارد که از بعضی از این جا کفشی ها در کنار نگهداری کفش می‌توان برای کاربردهای دیگری نیز استفاده کرد.

انواع جاکفشی مدرن و جدید

[lwptoc]

انواع جا کفشی :

انواع مختلفی از جاکفشی در بازار موجود است که همه سلیقه ها و نیازها را برآورده می کند که با توجه به موارد استفاده و نیاز خانواده ها طراحی و تولید می شوند و با توجه به فضایی که در اختیار دارید می توان از آن ها خریداری کنید. از میان این مدل ها می توان به انواع جاکفشی مدرن و جدید اشاره کرد. ما در بازار تحقیقات گسترده ای انجام داده ایم و لیست و قیمت انواع جاکفشی های مدرن را جمع آوری نموده ایم تا شما به راحتی بتوانید قیمت جدیدترین جاکفشی ها را در اختیار داشته باشید و متناسب با نیاز و بودجه‌تان بهترین مدل جا کفشی را انتخاب نمایید.

 

1-جاکفشی آپارتمانی:

بیشتر آپارتمان ها فضای کمی برای نگهداری از وسایل شان دارند و همیشه به‌دنبال لوازمی کم‌جا هستید،برای نگهداری از کفش ها میتوانیداز جاکفشی آپارتمانی استفاده نمایید.این جاکفشی آپارتمانی هوم کت دارای طراحی متفاوت و خاصی است که با سبک دکوراسیون کلاسیک شما کاملا هم‌خوانی دارد. این جاکفشی ساخته شده از پلی پروپلین بوده و دارای دو در است که به طرفین باز می‌شوند. درها دارای دستگیره‌هایی هستند که برای بازوبسته کردن براحتی میتوانید از آنها استفاده کنید.

طبقات قابل جابجایی

برای مشاهده، مشخصات ، قیمت و راهنمای خرید جاکفشی آپارتمانی روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر جاکفشی آپارتمانی

 

2-جاکفشی دیواری:

شاید در ابتدا، انتخاب جاکفشی شیک و زیبا بنظر ساده جلوه کند اما وقتی با مدل هایی آشنا می شوید که در آنها تنوع و زیبایی در اولویت های پایین تر قرار می گیرند ممکن است کمی با مشکل ربرو شوید به همین دلیل وقتی بحث زیبایی مدل جاکفشی های دیواری مطرح می شود پیدا کردن مدلی که هم زیبا باشد و هم کاربردی کمی سخت می شود.

جاکفشی دیواری را چه برای مکان عمومی بخواهید چه برای مصرف شخصی، آنها با قیمت بسیار معقولی که دارند به ایمنی و تمیزی کفش هایمان کمک می کنند و علاوه بر آنها خود می توانند به عنوان وسیله دکوری زیبا در محیط خودنمایی کنند. جاکفشی دیواری به دلیل معلق بودن در هوا برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند و محیط را بزرگتر جلوه می دهند. اولویت اول در خرید جاکفشی میزان اندازه  آن است که باید با توجه به فضایی که دارید سنجیده شود. اگر فضای بزرگتری دارید انتخاب جاکفشی های ایستاده و بلند گزینه مناسبی هستند و به دکوراسیون فضای بزرگ، بیشتر هماهنگ می شوند.

اولویت دوم خرید را به زیبایی و استحکام جاکفشی اختصاص بدهید. استحکام مدل جاکفشی دیواری به مقدار بسیار زیادی به مواد بکار رفته در آن بستگی دارد که در زیبایی آن هم به مقدار زیادی تاثیر گذار است. قیمت های ارزان تر معمولا از مکعب های پلاستیکی کم ضخامت ساخته شده است اما در مقابل قیمت ارزان، ممکن است به هیچ عنوان با دکوراسیون محیط شما جور درنیایند. بهترین مدل های هم از جنس چوب طبیعی یا ام دی اف هستند. مدل های ام دی اف وزن کمتری نسبت به مدل های چوبی دارند و راحت تر بروی دیوار محکم می شوند اما مقاومت و زیبایی چوب را ندارند.

انواع جاکفشی

برای مشاهده لیست قیمت جاکفشی دیواری  روی لینک زیر کلیک نمایید.

راهنمای خرید جاکفشی دیواری

 

 

3-جا کفشی پلاستیکی:

جاکفشی پلاستیکی از وسایل پراستفاده و کاربردی در هر خانه ای می باشد که بیشتر در کنار در ورودی ساختمان قرار دارد. خرید جاکفشی در چیدمان و نظم دادن به کفش ها بسیار کمک می کند. همچنین از شلوغ شدن راهرو جلوگیری می کند. جای کفش ها در مدل ها و اندازه های متفاوتی در بازار ساخته میشوند. نکاتی که در خرید یک جاکفشی پلاستیکی خوب باید در نظر داشته باشید. جنس و طبقات آن می باشد که با توجه به بوت های بلندی که خانم ها در فصل زمستان استفاده می کنند باید طبقات مناسبی داشته باشد.

این جاکفشی ساخته شده از پلی پروپلین بوده و دارای یک درب است که به طرفی باز می‌شوند. درب دارای دستگیره‌ایی هستند که برای بازوبسته کردن براحتی میتوانید از آنها استفاده کنید. از این جاکفشی میتوان برای قرار دادن در لیست سرویس پلاستیک عروس نیز استفاده نمود. همچنین قیمت جاکفشی پلاستیکی نسبت به انواع مدل جاکفشی ارزان‌تر است.

جا کفشی پلاستیکی

 

خرید جاکفشی پلاستیکی

 

4-جاکفشی جدید سه تیکه:

یکی از ابزارهای مهم در هر خانه ای که جا کفشی ها هستند که وجود آنها باعث مرتب کردن ظاهر ورودی منازل می شود.جاکفشی مدل سه تکه وکیوم از بهترین محصولات جاکفشی است که می‌تواند با ابعاد مناسبی که دارد جایگاه قرارگیری کفش ها در آپارتمان و منازل شما باشد.جنس این جاکفشی به گونه ای است که استحکام و مقاومت زیادی در برابر خط و خش دارد.یکی از ویژگی های خوب این جا کفشی سه تکه بودن آن است که اگر دلتان بخواهد می‌توانید هر قسمت آن را جدا کنید و در گوشه ای از منزل خود قرار دهید و یا به سلیقه خود به مدل‌های مختلف آن را بچینید.

 

جا کفشی سه تیکه لوکس
 

 لیست قیمت جاکفشی و انواع مدل آن را در لینک زیر مشاهده کنید.

 

5-جاکفشی داخل کمد دیواری:

این نظم دهنده کمد لباس  فضای زیادی را در کمد لباس باز میکند و باعث می شود تا بتوانید آنچه را که لازم دارید براحتی در اختیار داشته باشید.این جا کفشی داخل کمد دیواری به خوبی ساخته شده و بسیار مقاوم است ، چندین جفت کفش را در یک مکان نگه می دارد ، اما نکته جالب اینجاست که به جای  اینکه همه چیز در بالای کمد قرار داشته باشد، با استفاده از این جاکفشی داخل کمد دیواری به طور عمودی در گوشه ای از کمد آویزان است. شما در فضای موجود میتوانید بسیاری از لباسهایتان را آویزان کنید و یک کمد مرتب و منظم در اختیار داشته باشید.

آویز نظم دهنده کمد

مشخصات ، قیمت و راهنمای خرید جاکفشی داخل کمد دیواری

 

6-جاکفشی زیر تختی:

جا کفشی زیر تختی راه حل مناسبی برای نظم دادن و حفاظت از کفش ها می‎باشد‎. براحتی می‎توانید کفش ها را داخل آن قرار دهید و بدون هیچ آسیبی در زیر تخت کفش ها یا وسایل دیگر را نگهدارید.برای خرید جاکفشی زیر ‎تختی کیفیت پارچه و تعداد کفشی را که میتوان در آن نگهداری کرد بسیار مهم است .از آنجایی که جا کفشی ارزان قیمت ،کیفیت خوبی ندارند، باید بدنبال خرید جاکفشی جدید ، مدرن و شیک و در عین حال، قیمت جا کفشی هم باید مناسب باشد.جاکفشی پارچه ای داخل کمد یکی از انواع مدل جاکفشی، مناسب برای داخل کمد ، زیر تخت و کم جا است.جا کفشی زیر تختی پارچه ای

مشخصات ، قیمت و راهنمای خرید جاکفشی زیر تختی

7-جاکفشی پارچه ای:

عموم افراد معمولا برای راحتی بیشتر در حمل و نقل و فضای خانگی کوچکی که دارند ترجیح می‌دهند وسایل جمع‌وجور داشته باشند و درعین حال کاربرد بیشتری برایشان داشته باشد. جاکفشی پارچه ای یکی از این وسایل است که قابلیت جمع شوندگی دارد. این کمد بعد از باز و نصب شدن دارای ابعاد 85*35*60  سانتی‌متر می‌شود. دارای چهار طبقه بوده که در طبقه های پایینی آن می‌توان لباس‌ها را تا کرده و مرتب کرد و در طبقه بالای آن وسایل کوچکتری مانند بقچه را جای داد تا در دسترس باشند به همین دلیل از جاکفشی پارچه ‌ای می‌توان برای نگهداری وسایل مختلف استفاده کرد که به دلیل چند کاربردی بودن آن است.

کمد پارچه ای طبقاتی

مشخصات ، قیمت و راهنمای خرید جاکفشی پارچه ای

8-جاکفشی جعبه ای

جعبه کفش پلاستیکی این جعبه کفشی پلاستیکی ، فضای خوبی برای انواع مختلف کفش ،برای شما فراهم می کند و آنها را سالم و مرتب نگه می دارد. در مورد کفش های زنانه ، کفش مردانه ، کفش ورزشی ، کفش پاشنه بلند ، دمپایی ،جا کفشی پلاستیکی می تواند بیشتر اندازه کفش ها را در خود جای دهد. طراحی ساده و به هم پیوسته باکس کفش به شما این امکان را میدهد تا هر یک از جعبه ها را روی هم قرار دهید تا فضای کمتری در قفسه های کفش اشغال شود.

طراحی کاربر پسند: در دو طرف باکس کفش دارای جادستی است که حمل آن را آسان می کند.  این جا کفشی پلاستیکی دارای درب شفاف است که براحتی میتوانید کفش مورد نیاز را انتخاب کنید. سوراخ های تهویه اطراف آن باعث می شود بوی کفش از آن خارج شود. این جعبه های کفش قابل قرار دادن روی یکدیگر بوده و حمل و نگهداری آن آسان است.

جعبه کفش پلاستیکی

مشخصات ، قیمت و راهنمای خرید جعبه کفش


9-جاکفشی دیواری ام دی اف
10-جاکفشی استیل
11-جاکفشی داشبوردی
12-جاکفشی ایستاده
13-جا کفشی آینه دار

 

دسته بندی: بلاگ برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *